info@monokozmetik.com

Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Üst
Resim Alt

Sıkça Sorulan Sorular

Saat 15.00’a kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi 1-3 gün arasında değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Saat 15.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içerisinde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Üyelik zorunluluğu yoktur fakat siparişlerinizi daha kolay vermek, siparişinizi takip etmek veya iptal, iade işlemlerini çok daha hızlı yapabilmek için üye olmak gerekmektedir.

İadeniz, ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 7 gündür

Tüm ürünlerimize 150 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme Seçeneklerinde kargo Ücreti 9,90 tl ödersiniz

Ödeme seçeneklerimizde

  • Online Kredi ve Banka Kartı
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Yöntemleri bulunmaktadır. Size uygun ödeme yöntemini seçip ilerleyiniz.

Online ödemelerde yapabileceğiniz taksit sayılarını ödeme ekranından inceleyebilirsiniz

www.monokozmetik.com üyeliğiniz sırasında iletmiş olduğunuz bilgileriniz özel şifreleme metoduyla serverlarımızda uluslararası standartlara uygun bir şekilde saklanmaktadır. www.monokozmetik.com’a üye olan veya alışveriş sırasında bilgilerini ileten müşterilerimizin kişisel bilgileri hiçbir kurum, kuruluş ve firma ile paylaşılmamaktadır.

www.monokozmetik.com sitemiz aracılığıyla yapacağınız ödemelerinizde en yüksek güvenlik sistemi olan, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan, uluslararası bir standart olan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. SSL sertifikası, bilgisayarınız ile Mono Kozmetik serverları arasındaki iletilen bilgileri 128 bit şifreleme ile korunmasını sağlar. Ödeme sayfalarındayken adres barınızın sağında veya solunda bir anahtar görebilirsiniz. Bu sertifikaya tıkladığınızda www.monokozmetik.com SSL Sertifikası hakkında bilgi alabilirsiniz. www.monokozmetik.com sitemiz aracılığıyla alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri şifreleyerek banka bilgi sistemlerine iletilir, kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Mono Kozmetik sistemlerine kaydedilmez.

Reset Password